У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Орлівщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орлівщина:

Актуальний розклад електричок по станції Орлівщина містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Орлівщина з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Роз'їзд N5. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Роз'їзд N5. Найближчі станції та зупинні пункти Новомосковськ-Дніпровський, 156 Км, Мінеральна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Орлівщина відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Роз'їзд N5 - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Орлівщина, Орлівщина - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орлівщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6152 Дніпро Орлівщина 04.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6151 Орлівщина Дніпро 05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6151-1 Роз'їзд N5 Дніпро 05.16 1 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6154 Дніпро Орлівщина 18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6155 Орлівщина Дніпро 20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6156 Дніпро Роз'їзд N5 22.41 1 хв  22.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Орлівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Орлівщина