У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Павлівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Павлівка з такими станціями і населеними пунктами як Бурти, Недогарки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 05 хв до пункту призначення Недогарки. Найближчі станції та зупинні пункти Свердловка, 3 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Павлівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Світловодськ - Бурти, Недогарки - Бурти, Бурти - Недогарки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Павлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6951 Світловодськ Бурти 05.40 1 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6952 Бурти Недогарки 06.39 1 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6953 Недогарки Бурти 08.55 1 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.04 1 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Павлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Павлівка,Кіровоградська обл.