У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Переяславська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переяславська:

Актуальний розклад електричок по станції Переяславська містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Переяславська з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Волинський, Київ-Пас., Дарниця, Гребінка, Яготин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 41 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти 78 Км, Хмелевик. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Переяславська відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка техн. - Гребінка, Яготин - Дарниця, Гребінка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переяславська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801 Яготин Київ 03.51 10 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
6803 Яготин Київ 05.24 1 хв  05.25 Курсує щоденно - переглянути
6805 Гребінка Дарниця 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6802 Борщагівка техн. Гребінка 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6802 Київ Гребінка 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6880 Київ Яготин 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Дарниця 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6804 Дарниця Гребінка 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 10.03 12 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6806 Київ Яготин 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6813 Гребінка Київ 12.04 1 хв  12.05 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 12.29 1 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6815 Яготин Київ 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Гребінка 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Яготин 16.56 13 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
6819 Яготин Київ 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Гребінка 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6821 Гребінка Київ 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Яготин 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Гребінка 20.31 1 хв  20.32 Курсує щоденно - переглянути
6823 Гребінка Київ 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Яготин 21.38 1 хв  21.39 Курсує щоденно - переглянути
6822 Київ Гребінка 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Переяславська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Переяславська