У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Перемишль:

Розклад поїздів по станції Перемишль включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Львів, Київ-Пас., Одеса-Головна, Гдиня, Вроцлав Головний, в сумі зі станції Перемишль можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Перемишль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Перемишль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Перемишль Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
052Л Гдиня Львів 06.48 1 г 35 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
052Л Вроцлав Львів 06.48 1 г 35 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 09.45 Курсує щоденно - переглянути
705К Київ Перемишль 12.25 Курсує щоденно - переглянути
715Л Перемишль Київ 13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
705Л Перемишль Київ 15.45 Курсує щоденно - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 18.37 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Гдиня 20.06 1 г 32 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Вроцлав 20.06 1 г 32 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Перемишль-Засане

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
052Л Гдиня Львів 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
052Л Вроцлав Львів 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Гдиня 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Вроцлав 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Перемишль