У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Першотравневий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Першотравневий:

Актуальний розклад електричок по станції Першотравневий містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Першотравневий з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 11 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти 829 Км, Шурине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Першотравневий відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Лозова - Харків-Пас., Гусарівка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Першотравневий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 01.17 1 хв  01.18 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.23 1 хв  03.24 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 04.47 1 хв  04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Харків Лозова 04.47 2 хв  04.49 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 08.17 1 хв  08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.55 1 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 11.42 1 хв  11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517 Харків Лозова 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 13.14 1 хв  13.15 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.18 1 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.54 1 хв  14.55 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.07 1 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 19.43 1 хв  19.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.09 1 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.14 1 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.10 1 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Першотравневий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Першотравневий