У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пісочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна:

Актуальний розклад електричок по станції Пісочна містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пісочна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 34 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Більче, Миколаїв-Дністровський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пісочна відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Львів - Трускавець, Стрий - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 06.34 1 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.00 1 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.23 1 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.39 1 хв  14.40 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 20.05 2 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.24 1 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 21.52 1 хв  21.53 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.33 1 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пісочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пісочна