У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південний:

Актуальний розклад електричок по станції Південний містить всього 46 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Південний з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Зміїв, Красноград, Харків-Пас., Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 40 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Високий, Комарівка, Зелений Гай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Південний відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Широкий - Харків-Пас., Лихачове - Харків-Пас., Красноград - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Південний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.27 1 хв  00.28 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.20 1 хв  04.21 Курсує щоденно - переглянути
6683 Харків Красноград 04.45 1 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.55 1 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
6682 Широкий Харків 05.09 1 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.55 1 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Красноград Харків 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мерефа Харків 06.38 1 хв  06.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.48 1 хв  06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6686 Красноград Харків 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.28 1 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.54 1 хв  11.55 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.31 1 хв  12.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689 Харків Красноград 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6521 Харків Лозова 13.27 1 хв  13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 14.14 1 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 16.09 1 хв  16.10 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.48 1 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.14 1 хв  18.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Лозова Харків 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6695 Харків Широкий 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.45 1 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6696 Красноград Харків 20.55 1 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 22.06 1 хв  22.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6698 Красноград Харків 22.50 1 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 23.01 1 хв  23.02 Курсує щоденно - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.39 1 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Південний