У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Північ:

Актуальний розклад електричок по станції Північ містить всього 21 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Північ з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Дубове, Біляївка, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Трійчате, Новоберецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Північ відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Гусарівка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Північ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502* Лихачове Харків 02.50 1 хв  02.51 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 04.15 1 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508* Біляївка Харків 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6512* Лозова Харків 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.47 1 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516* Лозова Харків 10.24 1 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.12 1 хв  11.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.47 1 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 15.23 1 хв  15.24 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6528* Лозова Харків 19.11 1 хв  19.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525* Харків Лихачове 19.37 1 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527* Харків Лозова 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6530* Лихачове Харків 20.44 1 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Північ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Північ