У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Північ:

Актуальний розклад електричок по станції Північ містить всього 21 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Північ з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Дубове, Біляївка, Лозова, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Трійчате, Новоберецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Північ відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Біляївка, Лихачове - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Північ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Лихачове Харків 02.54 1 хв  02.55 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 04.22 1 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6852-6862 Гусарівка Харків 08.39 1 хв  08.40 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.47 1 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Лозова Харків 10.25 1 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.13 1 хв  11.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6854-6864 Дубове Харків 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.47 1 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 15.23 1 хв  15.24 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 19.37 1 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.37 1 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.41 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6530* Лихачове Харків 20.50 1 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Північ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Північ