У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтава:

Актуальний розклад електричок по станції Полтава містить всього 37 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полтава з такими станціями і населеними пунктами як Огульці, Гребінка, Ромодан, Кременчук, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Коломак. Найближчі станції та зупинні пункти 336 Км, Східний, Шведська Могила, Супрунівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полтава відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Гребінка, Лозова - Полтава-Південна, Полтава-Південна - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтава відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 06.29 2 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 07.12 13 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6351-6721-* Коломак Гребінка 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365 Полтава Гребінка 11.16 2 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726- Гребінка Огульці 13.38 3 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.48 2 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 18.56 2 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 20.37 2 хв  20.39 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6505 Огульці Полтава 00.28 Курсує щоденно - переглянути
6352* Полтава Огульці 02.03 Курсує щоденно - переглянути
6531 Полтава Кременчук 03.59 Курсує щоденно - переглянути
6356* Полтава Огульці 04.14 Курсує щоденно - переглянути
6654-6572 Полтава Лозова 04.58 Курсує щоденно - переглянути
6659-6571 Лозова Полтава 06.43 Курсує щоденно - переглянути
6351-6721-* Коломак Гребінка 06.10 1 г 8 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6291* Огульці Полтава 07.22 Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 08.10 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 07.14 1 г 08.14 Курсує щоденно - переглянути
6574-6656 Полтава Лозова 08.45 Курсує щоденно - переглянути
6533 Полтава Кременчук 09.00 Курсує щоденно - переглянути
6294 Полтава Огульці 09.51 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365 Полтава Гребінка 10.35 Курсує щоденно - переглянути
6651-6573 Лозова Полтава 10.47 Курсує щоденно - переглянути
6532 Крюків На Дніпрі Полтава 12.25 Курсує щоденно - переглянути
6353* Огульці Полтава 13.42 Курсує щоденно - переглянути
6653-6575 Лозова Полтава 13.53 Курсує щоденно - переглянути
6576-6658 Полтава Лозова 13.55 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726- Гребінка Огульці 14.21 43 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6535 Полтава Кременчук 15.45 Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.11 Курсує щоденно - переглянути
6660-6578 Полтава Лозова 17.24 Курсує щоденно - переглянути
6534 Кременчук Полтава 18.00 Курсує щоденно - переглянути
6506* Полтава Огульці 18.10 Курсує щоденно - переглянути
6805 Полтава Кобеляки 18.20 Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 18.37 Курсує щоденно - переглянути
6655-6577 Лозова Полтава 19.00 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 19.49 Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 19.57 Курсує щоденно - переглянути
6537 Полтава Кобеляки 20.40 Курсує щоденно - переглянути
6652-6580 Полтава Лозова 20.52 Курсує щоденно - переглянути
6298 Полтава Коломак 21.20 Курсує щоденно - переглянути
6357 Огульці Полтава 21.52 Курсує щоденно - переглянути
6806 Кобеляки Полтава 22.21 Курсує щоденно - переглянути
6657-6579 Лозова Полтава 22.36 Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава