У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтава:

Актуальний розклад електричок по станції Полтава містить всього 38 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полтава з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ромодан, Огульці, Кременчук, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 16 хв до пункту призначення Коломак. Найближчі станції та зупинні пункти Островок, Шведська Могила, Супрунівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полтава відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Огульці, Крюків На Дніпрі - Полтава-Південна, Ромодан - Полтава-Південна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтава відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362/6722/ Гребінка Полтава 06.29 2 хв  06.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6724 Ромодан Полтава 07.20 2 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6351/6721/ Коломак Гребінка 07.56 2 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6723/6365 Полтава Гребінка 11.16 3 хв  11.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6364/6726/ Гребінка Полтава 13.44 3 хв  13.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.47 2 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6366/6728 Гребінка Полтава 19.01 2 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6727/6369 Полтава Гребінка 20.38 7 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6505 Огульці Полтава 00.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6352 Полтава Огульці 02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6531 Полтава Кременчук 03.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6572/6654 Полтава Лозова 04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6571 Красноград Полтава 06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530 Кобеляки Полтава 06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6362/6722/ Гребінка Полтава 07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6351/6721/ Коломак Гребінка 06.35 43 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6291 Огульці Полтава 07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6724 Ромодан Полтава 08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6574/6656 Полтава Лозова 08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6533 Полтава Кременчук 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6651/6573 Лозова Полтава 09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6294 Полтава Огульці 10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6723/6365 Полтава Гребінка 10.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6532 Крюків На Дніпрі Полтава 12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6353 Огульці Полтава 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6653/6575 Лозова Полтава 13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6576/6658 Полтава Лозова 13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6364/6726/ Гребінка Полтава 14.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6358 Полтава Огульці 15.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6535 Полтава Кременчук 15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6578/6660 Полтава Лозова 17.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6534 Кременчук Полтава 18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Полтава Огульці 18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805 Полтава Кобеляки 18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Огульці Полтава 18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6655/6577 Лозова Полтава 19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6366/6728 Гребінка Полтава 19.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6727/6369 Полтава Гребінка 19.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6537 Полтава Кобеляки 20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6580 Полтава Красноград 20.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6298 Полтава Коломак 21.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6357 Огульці Полтава 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Кобеляки Полтава 22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6657/6579 Лозова Полтава 22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6536 Кременчук Полтава 23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава