У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Протасів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр:

Актуальний розклад електричок по станції Протасів Яр містить всього 54 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Протасів Яр з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ніжин, Яготин, Київ-Волинський, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 01 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Київ-Пас., Київ-Деміївський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Протасів Яр відправляються або прибувають днем - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фастів-1 - Зернове, Київ-Волинський - Неданчичі, Київ-Волинський - Яготин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Київ Гребінка 04.25 1 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6902 Київ Ніжин 04.45 1 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6880 Київ Яготин 05.20 1 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6801 Яготин Київ 05.53 1 хв  05.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6901 Ніжин Святошин 06.07 1 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.19 1 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722/6721 Миронівка Київ 06.44 1 хв  06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6905 Ніжин Київ 07.05 1 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.18 1 хв  07.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702/6701 Київ Миронівка 07.26 1 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6803 Яготин Київ 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
895К Конотоп Київ 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
896Д Шостка Київ 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.51 1 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6913 Ніжин Київ 08.13 1 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704/6703 Київ Миронівка 08.36 1 хв  08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6910 Київ Ніжин 08.51 1 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6724/6723 Миронівка Київ 10.33 1 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.43 1 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6915 Ніжин Київ 11.18 1 хв  11.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6811 Гребінка Київ 12.19 1 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6914 Київ Ніжин 12.19 1 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6917 Ніжин Київ 12.54 1 хв  12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6810 Київ Гребінка 13.19 1 хв  13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6916 Київ Ніжин 14.05 1 хв  14.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813 Гребінка Київ 14.21 1 хв  14.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6919 Ніжин Київ 14.29 1 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Київ Яготин 14.40 1 хв  14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918 Київ Ніжин 15.51 1 хв  15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6921 Ніжин Київ 15.54 1 хв  15.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6814 Київ Гребінка 16.14 1 хв  16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6920 Київ Ніжин 16.31 1 хв  16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
884К Фастів Зернове 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Яготин 17.34 1 хв  17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
866К Київ Неданчичі 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
866Л Київ Чернігів 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
846К Київ Чернігів 17.43 1 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Яготин Київ 17.45 1 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6706/6705 Київ Миронівка 18.05 1 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6924 Київ Ніжин 18.22 1 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6818 Київ Гребінка 18.36 1 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6817 Гребінка Київ 18.46 1 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6925 Ніжин Київ 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6726/6725 Миронівка Київ 19.08 1 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6820 Київ Яготин 19.21 1 хв  19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6819 Яготин Київ 19.22 1 хв  19.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6926 Київ Ніжин 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6821 Гребінка Київ 20.17 1 хв  20.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6927 Ніжин Київ 20.26 1 хв  20.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6928 Київ Ніжин 20.40 1 хв  20.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6822 Київ Гребінка 20.47 1 хв  20.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6930 Київ Ніжин 21.35 1 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6929 Ніжин Київ 22.25 1 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6823 Гребінка Київ 23.00 1 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Протасів Яр