У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Протасів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр:

Актуальний розклад електричок по станції Протасів Яр містить всього 56 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Протасів Яр з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ніжин, Яготин, Київ-Волинський, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 58 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Київ-Пас., Київ-Деміївський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Протасів Яр відправляються або прибувають вранці - 17 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Святошин, Гребінка - Київ-Волинський, Гребінка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Київ Гребінка 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 04.46 1 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
6880 Київ Яготин 05.14 1 хв  05.15 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6901 Ніжин Святошин 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6722-21 Миронівка Київ 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6702-01 Київ Миронівка 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6803 Яготин Київ 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
895К Конотоп Київ 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Шостка Київ 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
896Д Шостка Київ 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6913 Ніжин Київ 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6910 Київ Ніжин 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6806 Київ Яготин 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 11.10 1 хв  11.11 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 12.21 1 хв  12.22 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Гребінка 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6813 Гребінка Київ 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Київ 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Яготин 14.40 1 хв  14.41 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 15.51 1 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Гребінка 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
6815 Яготин Київ 17.08 1 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Яготин 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
866К Київ Неданчичі 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
866-865 Київ Чернігів 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6924 Київ Ніжин 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Гребінка 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 18.55 1 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
6925 Ніжин Київ 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Яготин 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 19.39 2 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
6819 Яготин Київ 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 20.13 1 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути
6821 Гребінка Київ 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 20.38 1 хв  20.39 Курсує щоденно - переглянути
6822 Київ Гребінка 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6930 Київ Ніжин 21.35 1 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
6929 Ніжин Київ 22.49 1 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
6823 Гребінка Київ 22.57 1 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Протасів Яр