У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Протасів Яр
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр:

Актуальний розклад електричок по станції Протасів Яр містить всього 59 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Протасів Яр з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ніжин, Яготин, Київ-Волинський, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 08 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Київ-Пас., Київ-Деміївський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Протасів Яр відправляються або прибувають вранці - 21 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка техн. - Гребінка, Миронівка - Київ-Волинський, Конотоп - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Київ Гребінка 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
6802 Борщагівка техн. Гребінка 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 04.46 1 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
6880 Київ Яготин 05.14 1 хв  05.15 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6901 Ніжин Святошин 06.06 2 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6722-21 Миронівка Київ 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6803 Яготин Київ 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6702-01 Київ Миронівка 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
896Д Шостка Київ 07.31 1 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
895К Конотоп Київ 07.31 1 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Шостка Київ 07.31 1 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Борщагівка техн. 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6806 Київ Яготин 08.44 1 хв  08.45 Курсує щоденно - переглянути
6910 Київ Ніжин 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 08.59 2 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
864Л Чернігів Київ 09.29 1 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
864-863 Неданчичі Київ 09.29 1 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 10.51 1 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Борщагівка техн. 11.18 1 хв  11.19 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Борщагівка техн. 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Гребінка 13.15 1 хв  13.16 Курсує щоденно - переглянути
6916 Борщагівка техн. Ніжин 13.44 1 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
6813 Гребінка Київ 13.58 1 хв  13.59 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Борщагівка техн. 14.23 1 хв  14.24 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Яготин 15.02 1 хв  15.03 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 15.51 1 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Гребінка 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
6815 Яготин Київ 17.08 1 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
884 Фастів Зернове 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Яготин 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
866-865 Київ Неданчичі 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
866-865 Київ Чернігів 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6924 Київ Ніжин 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Гребінка 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6925 Ніжин Київ 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6819 Яготин Київ 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Яготин 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 20.13 1 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути
6821 Гребінка Київ 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6822 Київ Гребінка 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6930 Київ Ніжин 21.37 1 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути
6929 Ніжин Київ 22.49 1 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
6823 Гребінка Київ 23.07 1 хв  23.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Протасів Яр можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Протасів Яр