У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прилужний-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прилужний-2:

Актуальний розклад електричок по станції Прилужний-2 містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Прилужний-2 з такими станціями і населеними пунктами як Язикове, Краматорськ, Фенольна, Близнюки, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 29 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Прилужний-1, Прилужний-3. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Прилужний-2 відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Близнюки, Язикове - Фенольна, Близнюки - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Прилужний-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6242 Слов'янськ Язикове 03.49 1 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
6251 Близнюки Краматорськ 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6005/6015 Язикове Фенольна 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6252 Краматорськ Близнюки 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6256/6333/ Краматорськ Покровськ 12.09 1 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
6253 Близнюки Слов'янськ 12.53 1 хв  12.54 Курсує щоденно - переглянути
6331/6332/ Покровськ Слов'янськ 14.25 1 хв  14.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6289/6293 Харків Краматорськ 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6016/6006 Фенольна Гаврилівка 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6007/6017 Гаврилівка Фенольна 20.13 1 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути
6244/6238 Фенольна Близнюки 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6080 Слов'янськ Бантишеве 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути
6081 Бантишеве Слов'янськ 22.28 1 хв  22.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Прилужний-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Прилужний-2