У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рава Руська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рава Руська:

Актуальний розклад електричок по станції Рава Руська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рава Руська з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 38 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Лужки, Річки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рава Руська відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Рава Руська, Рава Руська - Сокаль, Рава Руська - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рава Руська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
965 Рава Руська Львів 04.43 Курсує щоденно - переглянути
960 Рава Руська Сокаль 05.00 Курсує щоденно - переглянути
6002* Львів Рава Руська 11.40 Курсує щоденно - переглянути
961 Сокаль Рава Руська 16.20 Курсує щоденно - переглянути
6003* Рава Руська Львів 16.38 Курсує щоденно - переглянути
964 Львів Рава Руська 23.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рава Руська