У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рені-Наливна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рені-Наливна:

Актуальний розклад електричок по станції Рені-Наливна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рені-Наливна з такими станціями і населеними пунктами як Етулія, Рені. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 01 хв до пункту призначення Рені. Найближчі станції та зупинні пункти Рені, Лиман-Дунайський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рені-Наливна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Етулія - Рені, Рені - Етулія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рені-Наливна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6202 Рені Етулія 04.51 2 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
6201 Етулія Рені 07.32 2 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6204 Рені Етулія 17.17 2 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6203 Етулія Рені 19.59 2 хв  20.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рені-Наливна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рені-Наливна

У населеному пункті Рені є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Рені

Від станції Рені-Наливна можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Рені-Наливна