У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне:

Актуальний розклад електричок по станції Рівне містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рівне з такими станціями і населеними пунктами як Луцьк, Львів, Здолбунів-Пас., Сарни, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Дворецька, Великий Олексин, Здолбунів-Пас., Шпанів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рівне відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рівне - Здолбунів-Пас., Рівне - Львів, Сарни - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6351 Здолбунів Луцьк 05.26 1 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
804Ш Рівне Львів 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 06.38 11 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6329/6330 Здолбунів Сарни 06.57 10 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6341/6342 Сарни Здолбунів 07.04 7 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6384 Красне Рівне 07.41 Курсує щоденно - переглянути
6383 Рівне Здолбунів 08.00 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.49 4 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6353 Здолбунів Луцьк 08.49 4 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 11.04 Курсує щоденно - переглянути
6356 Луцьк Здолбунів 11.04 6 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333/6334 Здолбунів Милячі 11.41 3 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6333/6334 Здолбунів Удрицьк 11.41 3 хв  11.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
804Л Львів Рівне 12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.32 Курсує щоденно - переглянути
806Ш Рівне Львів 13.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.56 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Луцьк 15.12 3 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.22 3 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.36 Курсує щоденно - переглянути
6094 Львів Рівне 18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6094 Підзамче Рівне 18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6093 Рівне Здолбунів 18.17 Курсує щоденно - переглянути
6389/6390 Сарни Здолбунів 18.16 6 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6389/6390 Удрицьк Здолбунів 18.16 6 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6389/6390 Горинь Здолбунів 18.16 6 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
806Л Львів Рівне 19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6360 Луцьк Здолбунів 19.20 3 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 20.13 Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.35 Курсує щоденно - переглянути
6363 Здолбунів Луцьк 21.00 2 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути
6337/6338 Здолбунів Сарни 22.01 4 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути
6349x Милячі Здолбунів 22.40 2 хв  22.42 Курсує щоденно - переглянути
6349x Удрицьк Здолбунів 22.40 2 хв  22.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне