У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне:

Актуальний розклад електричок по станції Рівне містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рівне з такими станціями і населеними пунктами як Луцьк, Львів, Здолбунів-Пас., Сарни, Могиляни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Дворецька, Великий Олексин, Здолбунів-Пас., Шпанів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рівне відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Рівне, Рівне - Могиляни, Луцьк - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6351* Здолбунів Луцьк 05.26 1 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
804Ш Рівне Львів 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 06.38 11 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6329/6330* Здолбунів Сарни 06.57 10 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6341/6342 Сарни Здолбунів 07.04 7 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6384 Красне Здолбунів 07.41 19 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6354* Ковель Могиляни 08.30 7 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.49 4 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6343/6344 Сарни Здолбунів 09.55 3 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 11.04 Курсує щоденно - переглянути
6356* Луцьк Здолбунів 11.04 4 хв  11.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.27 Курсує щоденно - переглянути
804Л Львів Рівне 12.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333/6334* Здолбунів Удрицьк 12.43 4 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
806Ш Рівне Львів 13.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.57 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Луцьк 15.09 2 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.22 3 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6361/6362 Здолбунів Ковель 17.23 7 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.36 Курсує щоденно - переглянути
6335/6336* Здолбунів Удрицьк 17.34 3 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6094/6093 Львів Здолбунів 18.01 16 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6389/6390* Горинь Здолбунів 18.16 6 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
806Л Львів Рівне 19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6360 Луцьк Здолбунів 19.20 3 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 20.18 Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.35 Курсує щоденно - переглянути
6363 Здолбунів Луцьк 21.00 2 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути
6337/6338 Здолбунів Сарни 22.01 4 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути
6349/6350* Удрицьк Здолбунів 22.40 2 хв  22.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне