У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рівне:

Розклад поїздів по станції Рівне включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Ковель, Львів, Хелм-Головний, Москва-Київська, Київ-Пас., в сумі зі станції Рівне можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рівне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рівне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
097К Київ Ковель 03.40 5 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 04.57 7 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
751Ш Здолбунів Хелм 06.15 8 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
084Ш Одеса Ковель 06.42 6 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 09.32 8 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.32 8 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
077Л Київ Ковель 11.17 6 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Ковель 11.17 6 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Москва 13.23 5 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Київ 13.23 5 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 13.44 8 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
128Л Ковель Харків 17.51 12 хв  18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
754Л Хелм Здолбунів 18.32 8 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 21.21 4 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Л Ковель Одеса 21.35 9 хв  21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 23.31 8 хв  23.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне