У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рівне:

Розклад поїздів по станції Рівне включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Варна, Ковель, Львів, Хелм-Головний, в сумі зі станції Рівне можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рівне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рівне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
452Б Варна Мінськ 01.53 3 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
451Б Мінськ Варна 02.27 3 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 03.40 5 хв  03.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 05.55 12 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 06.42 6 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
751Ш Здолбунів Хелм 08.35 8 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.30 10 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 09.30 10 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
077Л Київ Ковель 12.16 5 хв  12.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Ковель 12.16 5 хв  12.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
197К Київ Ковель 12.51 7 хв  12.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 13.19 6 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Л Ковель Київ 13.43 6 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Л Ковель Москва 13.43 6 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
198Л Ковель Київ 14.06 9 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 14.35 Курсує щоденно - переглянути
122Л Рівне Миколаїв 15.25 Курсує щоденно - переглянути
128Л Ковель Харків 17.51 12 хв  18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
752Ш Хелм Здолбунів 20.53 10 хв  21.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 21.21 4 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 21.47 7 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 23.45 9 хв  23.54 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне