У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роз'їзд N5
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Роз'їзд N5:

Актуальний розклад електричок по станції Роз'їзд N5 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Роз'їзд N5 з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Слов'янськ, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 09 хв до пункту призначення Покровськ. Найближчі станції та зупинні пункти Слов'янка, Покровськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Роз'їзд N5 відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Роз'їзд N5, Роз'їзд N5 - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Роз'їзд N5 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Дніпро Роз'їзд N5 01.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6151-1 Роз'їзд N5 Дніпро 02.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6331/6255 Покровськ Слов'янськ 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6256/6334 Краматорськ Покровськ 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Роз'їзд N5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Роз'їзд N5