У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсішки:

Актуальний розклад електричок по станції Розсішки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розсішки з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 08 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти Христинівка, Паланка-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розсішки відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Умань - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсішки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Христинівка Умань 05.33 1 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
6301-6302 Умань Черкаси 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356 Умань Черкаси 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розсішки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розсішки