Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рудниця:

Актуальний розклад електричок по станції Рудниця містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рудниця з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Гайворон, Вапнярка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 52 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Крижопіль, Попелюхи, Крикливиці, Нефар. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рудниця відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця, Рудниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рудниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Вапнярка Одеса 01.21 1 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Вапнярка Одеса 03.01 1 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6272 Рудниця Гайворон 04.05 Курсує щоденно - переглянути
6252 Одеса Вапнярка 11.25 1 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 21.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рудниця