У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Садова:

Актуальний розклад електричок по станції Садова містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Садова з такими станціями і населеними пунктами як Смородине, Лебединська, Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Лебединська. Найближчі станції та зупинні пункти 29 Км, Рябушки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Садова відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Смородине - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Садова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6031 Лебединська Смородине 05.12 1 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Садова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Садова,Сумська обл.