У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сапіжанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сапіжанка:

Актуальний розклад електричок по станції Сапіжанка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сапіжанка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сокаль, Ківерці, Ковель, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Кам'янка-Бузька, Новий Став, Батятичі, Підзамче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сапіжанка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Львів, Ківерці - Сапіжанка, Стоянів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сапіжанка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051 Стоянів Львів 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6053* Сокаль Львів 07.26 3 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
7003 Ківерці Львів 08.25 1 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6054 Львів Сокаль 10.42 2 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Сапіжанка 12.40 Курсує щоденно - переглянути
6380 Сапіжанка Ківерці 13.00 Курсує щоденно - переглянути
6071 Ковель Львів 13.09 2 хв  13.11 Курсує щоденно - переглянути
6055 Сокаль Львів 17.49 3 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
7004 Львів Ківерці 18.30 2 хв  18.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Львів Ковель 19.37 2 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6052 Львів Стоянів 20.53 2 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
6056* Львів Сокаль 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сапіжанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сапіжанка