У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Селекційна:

Актуальний розклад електричок по станції Селекційна містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Селекційна з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Міст, Єзерська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Селекційна відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Лозова, Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Селекційна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.51 1 хв  00.52 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.00 1 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.19 1 хв  04.20 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.30 1 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.51 1 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513* Харків Лозова 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.29 1 хв  11.30 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.14 1 хв  12.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 13.47 1 хв  13.48 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 13.50 1 хв  13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.45 1 хв  15.46 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.03 1 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.39 1 хв  18.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6528* Лозова Харків 20.08 1 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.39 1 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Селекційна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Селекційна