У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка:

Актуальний розклад електричок по станції Семенівка містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Семенівка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Щирець 2, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Семенівка відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Львів - Трускавець, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.14 1 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.50 1 хв  13.51 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.35 1 хв  14.36 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.25 1 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.25 1 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Семенівка,Львівська обл.