У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семилітка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семилітка:

Актуальний розклад електричок по станції Семилітка містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Семилітка з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Шепетівка, Могиляни, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Івачкове, Здолбунів-Південний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Семилітка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Могиляни, Здолбунів-Пас. - Шепетівка, Шепетівка - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Семилітка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6281 Шепетівка Здолбунів 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6282 Здолбунів Шепетівка 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6354 Ковель Могиляни 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.23 1 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Семилітка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Семилітка