У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1:

Актуальний розклад електричок по станції Щирець 1 містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щирець 1 з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 22 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Дмитрія, Щирець 2, Задорожна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щирець 1 відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Моршин - Львів, Стрий - Львів, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 07.05 1 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6158* Лавочне Львів 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.41 1 хв  13.42 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.11 1 хв  14.12 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.34 1 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6157* Львів Лавочне 19.33 1 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 22.21 1 хв  22.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щирець 1