У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шляхова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шляхова:

Актуальний розклад електричок по станції Шляхова містить всього 38 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шляхова з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 07 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Глеваха, Малютянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шляхова відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Фастів-1 - Святошин, Біла Церква - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шляхова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.46 1 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.50 1 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.16 1 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.17 1 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.25 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6018* Фастів Київ 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6229-6018 Біла Церква Київ 09.14 1 хв  09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205* Київ Козятин 09.32 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207* Київ Козятин 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6206-6020* Козятин Київ 11.36 1 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути
6013-6236* Київ Миронівка 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6233-6022* Миронівка Київ 13.12 1 хв  13.13 Курсує щоденно - переглянути
6015* Київ Фастів 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6208-6024* Козятин Київ 14.51 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6017-6238* Київ Миронівка 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209* Київ Козятин 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 17.16 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.23 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6210-6028 Козятин Київ 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.26 1 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6027-6493 Київ Житомир 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6029-6240 Київ Миронівка 19.27 1 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.37 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 19.49 1 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6494-6032 Житомир Київ 19.49 1 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6034 Фастів Київ 21.06 1 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.06 1 хв  23.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шляхова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шляхова