У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпичкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине:

Актуальний розклад електричок по станції Шпичкине містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпичкине з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Язикове, Фенольна, Красний Лиман, Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 27 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Імені Кожушка, Краматорськ, Слов'янськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпичкине відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Слов'янськ, Фенольна - Ізюм, Красний Лиман - Фенольна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Красний Лиман Краматорськ 02.43 1 хв  02.44 Курсує щоденно - переглянути
6242 Краматорськ Язикове 03.11 1 хв  03.12 Курсує щоденно - переглянути
6001 Слов'янськ Фенольна 03.34 1 хв  03.35 Курсує щоденно - переглянути
6251 Близнюки Краматорськ 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6018-6234 Костянтинівка Красний Лиман 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6011-6021 Красний Лиман Фенольна 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6022-6002 Фенольна Ізюм 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6005-6015 Язикове Фенольна 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6252 Краматорськ Близнюки 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6231 Ізюм Краматорськ 08.45 1 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6236 Краматорськ Ізюм 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6219 Ізюм Краматорськ 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6333-6256 Краматорськ Покровськ 11.09 1 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
6072 Фенольна Слов'янськ 11.24 1 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 13.25 1 хв  13.26 Курсує щоденно - переглянути
6289-6293 Харків Краматорськ 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6237-6243 Красний Лиман Фенольна 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6290-6292 Краматорськ Харків 16.15 1 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Слов'янськ 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6009-6019 Красний Лиман Фенольна 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6024-6004 Фенольна Святогірськ 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6249-6247 Ізюм Фенольна 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6244-6238 Фенольна Близнюки 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
6020-6010* Фенольна Красний Лиман 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Краматорськ 20.49 1 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
6084 Краматорськ Слов'янськ 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути
6007-6017 Гаврилівка Фенольна 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути
6250 Фенольна Слов'янськ 23.26 1 хв  23.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпичкине