У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шурине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине:

Актуальний розклад електричок по станції Шурине містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шурине з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 16 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Першотравневий, Широніне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шурине відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Красний Лиман - Харків-Пас., Гусарівка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шурине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 01.23 1 хв  01.24 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.18 1 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 04.42 1 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Харків Лозова 04.54 1 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.45 1 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
7022 Лозова Харків 07.36 1 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 08.22 1 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.05 8 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032- Красний Лиман Харків 09.45 1 хв  09.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513 Харків Лозова 10.01 10 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 11.37 1 хв  11.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.32 1 хв  12.33 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Лозова 13.58 1 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 14.23 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.13 1 хв  15.14 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.41 7 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 18.16 1 хв  18.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
7010 Лозова Харків 18.57 1 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 19.38 1 хв  19.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.09 1 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.15 1 хв  22.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шурине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шурине