У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скнилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скнилів:

Актуальний розклад електричок по станції Скнилів містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скнилів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Сянки, Мукачево, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 01 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Оброшин, Львів, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скнилів відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Моршин - Львів, Львів - Сянки, Стрий - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скнилів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6028 Сянки Львів 06.55 2 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6154 Стрий Львів 07.11 2 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6019 Львів Сянки 07.25 3 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 07.28 2 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 07.43 2 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158* Лавочне Львів 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.17 2 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6018 Сянки Львів 09.18 2 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
6021 Львів Сянки 09.35 2 хв  09.37 Курсує щоденно - переглянути
6023* Львів Сянки 12.48 1 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.10 1 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 14.16 2 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6020 Сянки Львів 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.00 1 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157* Львів Лавочне 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6022 Сянки Львів 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6027 Львів Сянки 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути
6024* Сянки Львів 22.24 1 хв  22.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6014 Трускавець Львів 22.59 2 хв  23.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скнилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скнилів