У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скрягівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка:

Актуальний розклад електричок по станції Скрягівка містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скрягівка з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Суми, Віринський завод. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 29 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Олексине, 102 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скрягівка відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Смородине, Кириківка - Ворожба-Пас., Суми - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 12.09 1 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 15.38 1 хв  15.39 Курсує щоденно - переглянути
6855 Смородине Віринський завод 16.12 1 хв  16.13 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6058 Охтирка Боромля 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 22.28 1 хв  22.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скрягівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скрягівка