У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славутич,Київська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Славутич:

Актуальний розклад електричок по станції Славутич містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Славутич з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Волинський, Чернігів, Неданчичі, Йолча, Семиходи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Неданчичі. Найближчі станції та зупинні пункти Селище Лісове, Демійка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Славутич відправляються або прибувають днем - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Йолча - Чернігів, Славутич - Фастів-1, Неданчичі - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Славутич відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
864К Неданчичі Київ 04.55 2 хв  04.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
844Л Неданчичі Київ 04.55 2 хв  04.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6858 Неданчичі Чернігів 04.55 2 хв  04.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6851 Чернігів Неданчичі 05.50 25 хв  06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6851 Чернігів Йолча 05.50 25 хв  06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
901 Славутич Семиходи 06.30 Курсує щоденно - переглянути
903 Славутич Семиходи 07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
905 Славутич Семиходи 07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
902 Семиходи Славутич 09.24 Курсує щоденно - переглянути
6853 Чернігів Неданчичі 09.09 25 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6852 Неданчичі Чернігів 09.14 21 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852 Йолча Чернігів 09.15 20 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
907 Славутич Семиходи 11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6854 Неданчичі Чернігів 13.40 2 хв  13.42 Курсує щоденно - переглянути
6855 Чернігів Неданчичі 15.51 2 хв  15.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855 Чернігів Йолча 15.51 2 хв  15.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
880К Київ Славутич 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
904 Семиходи Славутич 16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
882О Славутич Фастів 16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
906 Семиходи Славутич 17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
908 Семиходи Славутич 17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856 Неданчичі Чернігів 18.21 2 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856 Йолча Чернігів 18.21 2 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
909 Славутич Семиходи 18.28 Курсує щоденно - переглянути
910 Семиходи Славутич 21.23 Курсує щоденно - переглянути
866К Київ Неданчичі 22.02 2 хв  22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6857 Чернігів Неданчичі 22.02 2 хв  22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славутич,Київська обл.

Від станції Славутич,Київська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Славутич,Київська обл.