У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Смородине
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Смородине:

Розклад поїздів по станції Смородине включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Костянтинівка, Харків-Пас., Мінськ-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, в сумі зі станції Смородине можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 50 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Смородине.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Смородине, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
124Д Костянтинівка Київ 01.09 3 хв  01.12 Курсує щоденно - переглянути
124К Київ Костянтинівка 04.12 3 хв  04.15 Курсує щоденно - переглянути
776КП Київ Харків 06.48 2 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
765К Херсон Харків 06.51 2 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 08.42 3 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 09.18 3 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 15.07 3 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
008Ш Одеса Суми 15.07 3 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
144К Ніжин Харків 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 19.32 3 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 22.54 3 хв  22.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
775КП Харків Київ 23.15 3 хв  23.18 Курсує щоденно - переглянути
775К Харків Херсон 23.15 3 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Смородине