У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стинава Нижня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стинава Нижня:

Актуальний розклад електричок по станції Стинава Нижня містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стинава Нижня з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 02 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Нижнє Синьовидне, Любинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стинава Нижня відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Стрий - Лавочне, Лавочне - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стинава Нижня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156* Лавочне Львів 05.37 1 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158* Лавочне Львів 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6183* Стрий Мукачево 08.55 1 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187* Львів Мукачево 11.38 1 хв  11.39 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 12.09 1 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
6185* Стрий Лавочне 13.55 1 хв  13.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6184* Мукачево Стрий 14.52 1 хв  14.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 16.15 1 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути
6186* Лавочне Стрий 16.39 1 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 20.00 1 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157* Львів Лавочне 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стинава Нижня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стинава Нижня