У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сухачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сухачівка:

Актуальний розклад електричок по станції Сухачівка містить всього 41 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сухачівка з такими станціями і населеними пунктами як Верхівцеве, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Стикова, Синельникове-1, Балівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 53 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 175 Км, 169 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сухачівка відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, Верхівцеве - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сухачівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6047 Дніпро Верхівцеве 23.57 18 хв  00.15 Курсує щоденно - переглянути
6002 Верхівцеве Дніпро 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
6005 Дніпро П'ятихатки 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6232 Кам'янське Синельникове 05.36 1 хв  05.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Кам'янське Дніпро 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6231-1 Синельникове Сухачівка 06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6006 Сухачівка Дніпро 06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6255-6256* Дніпро Балівка 06.52 1 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253* Дніпро Кам'янське 06.52 1 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Кам'янське Дніпро 06.58 2 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 П'ятихатки Дніпро 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6011* Дніпро Кривий Ріг 07.24 3 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6010 Верхівцеве Дніпро 07.34 1 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
6013* Дніпро П'ятихатки 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6254 Кам'янське Дніпро 08.41 1 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016* П'ятихатки Дніпро 09.19 1 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
6015* Дніпро П'ятихатки 09.32 6 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6538* Кривий Ріг Дніпро 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6018* П'ятихатки Дніпро 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6023* Дніпро П'ятихатки 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6022* Кривий Ріг Дніпро 13.31 1 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 13.32 1 хв  13.33 Курсує щоденно - переглянути
6024* П'ятихатки Дніпро 13.54 1 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути
6260/6259 Балівка Дніпро 15.01 1 хв  15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031* Дніпро Кам'янське 15.07 1 хв  15.08 Курсує щоденно - переглянути
6030* П'ятихатки Дніпро 15.09 1 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути
6032* Кривий Ріг Дніпро 15.32 1 хв  15.33 Курсує щоденно - переглянути
6033* Дніпро Кам'янське 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6034* Кам'янське Дніпро 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6234-6233 Запоріжжя Сухачівка 17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Дніпро П'ятихатки 17.23 4 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6036* Кам'янське Дніпро 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6037 Дніпро П'ятихатки 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6038 П'ятихатки Дніпро 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6039 Дніпро Кам'янське 19.16 1 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
6041 Дніпро П'ятихатки 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6536 П'ятихатки Дніпро 20.32 2 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути
6043 Дніпро Верхівцеве 21.04 4 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути
6042* Кривий Ріг Дніпро 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути
6044 П'ятихатки Дніпро 22.23 1 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
6045 Дніпро Верхівцеве 22.51 2 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сухачівка