У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Світлогорск-На-Березин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Світлогорск-На-Березин:

Розклад поїздів по станції Світлогорск-На-Березин включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Кишинів, Мінськ-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, в сумі зі станції Світлогорск-На-Березин можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кишинів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 11 г 37 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 20 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Світлогорск-На-Березин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Світлогорск-На-Березин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100БФ Мінськ Кишинів 11.35 2 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 11.35 2 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Мінськ 19.58 2 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 19.58 2 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Світлогорск-На-Березин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Світлогорск-На-Березин