У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сиваш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сиваш:

Актуальний розклад електричок по станції Сиваш містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сиваш з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Новоолексіївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Новоолексіївка. Найближчі станції та зупинні пункти Чонгар. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сиваш відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новоолексіївка - Сиваш, Сиваш - Новоолексіївка, Дніпробуд-2 - Сиваш. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сиваш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сиваш