У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Тернопіль:

Розклад поїздів по станції Тернопіль включає в себе 52 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Київ-Пас., Чоп, Ужгород, Кошице, в сумі зі станції Тернопіль можна виїхати за 21 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 23 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 35 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 12 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Тернопіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Тернопіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
012Л Львів Одеса 00.13 5 хв  00.18 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 00.38 4 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 00.55 4 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 01.29 5 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
335Д Перемишль Одеса 01.29 5 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
026КЛ Львів Одеса 01.29 5 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 01.29 5 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Чоп 01.42 5 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 01.42 5 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 01.42 5 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 02.18 5 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 02.18 5 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 02.45 4 хв  02.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Дніпро 03.22 5 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 03.22 5 хв  03.27 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 03.52 6 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 03.52 6 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 04.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
026ОШ Одеса Львів 04.18 5 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 04.18 5 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 04.18 5 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 04.54 5 хв  04.59 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 06.03 3 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 05.55 18 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 06.22 5 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 07.36 4 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
095Ш Черкаси Львів 08.21 5 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 10.24 5 хв  10.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Дніпро Перемишль 10.41 5 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
085Д Дніпро Львів 10.41 5 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 10.41 5 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 12.12 2 хв  12.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 12.12 2 хв  12.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 12.17 5 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 13.11 5 хв  13.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 13.24 5 хв  13.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
111КО Харків Львів 14.13 5 хв  14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 15.00 5 хв  15.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 15.15 5 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 16.08 5 хв  16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 17.31 17 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 18.10 7 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
112Л Львів Харків 19.47 5 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 22.09 5 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 22.09 5 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 21.56 39 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 22.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 23.13 33 хв  23.46 Курсує щоденно - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 23.50 7 хв  23.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 23.50 7 хв  23.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль