У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тетерів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів:

Актуальний розклад електричок по станції Тетерів містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тетерів з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Коростень, Київ-Пас., Яблунець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 38 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Піски, Макалевичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тетерів відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Коростень, Тетерів - Борщагівка, Малин - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.05 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 04.58 2 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 05.22 2 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 05.43 Курсує щоденно - переглянути
6670 Тетерів Київ 06.11 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 06.48 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.56 Курсує щоденно - переглянути
6614 Тетерів Київ 08.25 Курсує щоденно - переглянути
6605* Святошин Коростень 08.29 1 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605* Святошин Яблунець 08.29 1 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 10.05 Курсує щоденно - переглянути
6618 Коростень Київ 10.51 2 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6620 Тетерів Київ 11.10 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.44 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Київ 13.20 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 13.38 1 хв  13.39 Курсує щоденно - переглянути
6615 Київ Тетерів 14.22 Курсує щоденно - переглянути
6624* Коростень Київ 14.33 1 хв  14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624* Яблунець Київ 14.33 1 хв  14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Тетерів Святошин 15.47 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 16.14 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 17.10 2 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Київ 17.20 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка Тетерів 18.55 Курсує щоденно - переглянути
6630 Коростень Київ 19.39 2 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
7011 Святошин Тетерів 19.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 20.05 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 20.05 18 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6632 Тетерів Київ 20.38 Курсує щоденно - переглянути
7018 Тетерів Борщагівка 20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Тетерів 21.16 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Борщагівка 22.09 1 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 22.24 14 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тетерів