У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трійчате
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трійчате:

Актуальний розклад електричок по станції Трійчате містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Трійчате з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 34 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Новоберецька, Лихачове, Берека, Північ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Трійчате відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Дубове - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трійчате відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 01.53 1 хв  01.54 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.18 1 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 04.16 1 хв  04.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.18 1 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Харків Лозова 05.23 1 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852* Гусарівка Харків 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.50 1 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
7031-7032- Красний Лиман Харків 09.25 1 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516* Лозова Харків 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 11.08 1 хв  11.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Лозова 14.23 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Лозова Харків 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6521 Харків Лозова 14.50 1 хв  14.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
7010* Лозова Харків 18.37 1 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 19.11 1 хв  19.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.41 1 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530 Лихачове Харків 20.44 1 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 21.55 1 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.33 1 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Трійчате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Трійчате