У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трійчате
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трійчате:

Актуальний розклад електричок по станції Трійчате містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Трійчате з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 41 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Новоберецька, Лихачове, Берека, Північ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Трійчате відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Лозова, Красний Лиман - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трійчате відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 01.46 1 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 02.46 1 хв  02.47 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 04.11 1 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.14 1 хв  05.15 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 05.23 1 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
7022 Близнюки Харків 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
7022 Лозова Харків 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 08.50 1 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
7031-7032- Красний Лиман Харків 09.25 1 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Лозова Харків 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 11.08 1 хв  11.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Лозова 14.23 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522* Лозова Харків 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.50 1 хв  14.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 17.07 1 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
7010 Лозова Харків 18.37 1 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528* Лозова Харків 19.07 1 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лихачове 19.41 1 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530 Лихачове Харків 20.40 1 хв  20.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 21.44 1 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Трійчате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Трійчате