У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тухля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тухля:

Актуальний розклад електричок по станції Тухля містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тухля з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Стрий, Лавочне, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Славське, Гребенів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тухля відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мукачево - Львів, Стрий - Лавочне, Лавочне - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тухля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156* Лавочне Львів 04.53 1 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6183* Стрий Мукачево 09.41 1 хв  09.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7001 Львів Мукачево 09.43 1 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 11.23 1 хв  11.24 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 12.26 1 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6184* Мукачево Стрий 14.08 1 хв  14.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6185 Стрий Лавочне 14.37 1 хв  14.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6186 Лавочне Стрий 15.55 1 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 17.02 1 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
7002 Мукачево Львів 17.58 1 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тухля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тухля