У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Українка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Українка:

Актуальний розклад електричок по станції Українка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Українка з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Острог, Івачкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Українка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рівне - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Українка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6281 Шепетівка Здолбунів 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Українка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Українка