У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Верхнє Синьовидне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Верхнє Синьовидне:

Актуальний розклад електричок по станції Верхнє Синьовидне містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Верхнє Синьовидне з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 14 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Сколе, Нижнє Синьовидне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Верхнє Синьовидне відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Лавочне, Мукачево - Стрий, Львів - Чоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Верхнє Синьовидне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Лавочне Львів 05.26 1 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6183 Стрий Мукачево 09.07 1 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187 Львів Мукачево 11.50 1 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6185 Стрий Лавочне 14.06 1 хв  14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6184 Мукачево Стрий 14.41 1 хв  14.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 16.27 1 хв  16.28 Курсує щоденно - переглянути
6186 Лавочне Стрий 16.29 1 хв  16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506* Мукачево Стрий 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 20.11 1 хв  20.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Верхнє Синьовидне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Верхнє Синьовидне