У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 101 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Харків-Пас., Львів, Ковель, Івано-Франківськ, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 37 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 4 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
105К Київ Одеса 00.23 4 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 00.30 5 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.04 4 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 01.06 7 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Івано-Франківськ 01.25 5 хв  01.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 01.25 5 хв  01.30 Курсує щоденно - переглянути
244Л Ворохта Київ 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Ш Ворохта Суми 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
778К Шостка Хмельницький 02.39 4 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.39 4 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 02.54 11 хв  03.05 Курсує щоденно - переглянути
058Л Ковель Одеса 03.14 5 хв  03.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 03.29 3 хв  03.32 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 03.55 3 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
181К Київ Львів 04.00 5 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 04.18 4 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 04.29 4 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
689Б Вітебськ Одеса 04.31 5 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 04.31 5 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 04.31 5 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Могилів Одеса 04.31 5 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Чернівці Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
219О Київ Івано-Франківськ 04.49 5 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
219К Київ Чернівці 04.49 5 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 05.40 9 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
285П Дніпро Львів 05.40 9 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
207Л Ужгород Київ 05.54 7 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
770О Кам'янець-Подільський Київ 06.11 3 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 06.24 10 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
688Ш Березине Київ 06.24 10 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 07.21 5 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 07.28 2 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 08.12 5 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Дніпро 08.22 4 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Дніпро 08.22 4 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.22 4 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
065М Москва Кишинів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.02 5 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 09.09 2 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
111О Харків Львів 08.48 31 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Мінськ 09.32 5 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 09.32 5 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П Кривий Ріг Ужгород 09.34 5 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
055М Москва Хмельницький 09.47 6 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 09.57 5 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.10 6 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
764Л Одеса Київ 10.33 2 хв  10.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 10.55 5 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
220Л Чернівці Київ 11.35 5 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 11.42 5 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
191К Київ Львів 11.51 5 хв  11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 12.38 5 хв  12.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
215К Київ Хмельницький 13.08 5 хв  13.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
072Л Львів Запоріжжя 14.42 28 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
071Л Ужгород Запоріжжя 14.42 28 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 15.32 5 хв  15.37 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Шостка 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 17.34 5 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 17.44 4 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 17.44 4 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 17.55 6 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
192Л Львів Київ 18.15 8 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Івано-Франківськ 18.30 10 хв  18.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
249П Київ Чернівці 18.30 10 хв  18.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 18.53 2 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
182Л Львів Київ 19.07 5 хв  19.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 19.13 3 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.36 15 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути
056К Хмельницький Москва 20.22 5 хв  20.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 20.25 12 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 20.25 12 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
207О Київ Ужгород 20.39 7 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
276Л Львів Дніпро 20.59 4 хв  21.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.05 10 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 21.05 10 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 21.36 4 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 21.36 4 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Могилів 21.36 4 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 21.36 4 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 21.49 4 хв  21.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 21.51 5 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 21.51 5 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 21.51 5 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.22 7 хв  22.29 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Солотвино Дніпро 22.22 7 хв  22.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 22.54 5 хв  22.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КП Київ Чернівці 23.04 3 хв  23.07 Курсує щоденно - переглянути
047Щ Кишинів Москва 23.04 8 хв  23.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 23.13 3 хв  23.16 Курсує щоденно - переглянути
243Д Суми Ворохта 23.27 4 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 23.27 4 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Ворохта 23.27 4 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 23.27 4 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця