У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 87 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Чоп, Одеса-Головна, Харків-Пас., Львів, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 38 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 51 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
081К Київ Ужгород 00.10 5 хв  00.15 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 00.10 5 хв  00.15 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 00.23 4 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
112Л Львів Харків 00.33 5 хв  00.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.10 5 хв  01.15 Курсує щоденно - переглянути
084Ш Одеса Ковель 01.17 10 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
234Л Львів Запоріжжя 01.38 5 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 01.38 5 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 01.38 5 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 02.02 4 хв  02.06 Курсує щоденно - переглянути
144Л Ворохта Київ 02.25 5 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Ш Ворохта Кременчук 02.25 5 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
778К Шостка Хмельницький 02.39 4 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.39 4 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
084Л Ковель Одеса 02.51 4 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 03.01 10 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 03.18 5 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 03.25 3 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 03.55 3 хв  03.58 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 04.18 4 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Львів 04.13 10 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
234П Запоріжжя Львів 04.13 10 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 04.29 4 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Одеса 04.31 5 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
118ЛШ Чернівці Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
758К Могилів-Подільський Київ 05.44 2 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КЛ Кам'янець-Подільський Київ 05.44 2 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 05.40 9 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
688Ш Березине Київ 06.18 7 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 06.18 7 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Львів 07.21 5 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 07.28 2 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.22 4 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
065М Москва Кишинів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.00 5 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 09.10 2 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Львів 09.10 2 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
111О Харків Львів 08.50 29 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Мінськ 09.32 5 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 09.32 5 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
055М Москва Хмельницький 09.38 5 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.01 5 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
764Л Одеса Київ 10.28 2 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 10.39 6 хв  10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 10.55 5 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 11.05 5 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 11.25 5 хв  11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 11.42 5 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути
023М Москва Одеса 12.38 5 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
779ДО Суми Вінниця 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
294Л Хмельницький Київ 15.20 5 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 15.20 5 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Чоп Київ 15.30 5 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 15.30 5 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Костянтинівка 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Шостка 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 17.37 5 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 17.55 6 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
293Ш Київ Хмельницький 18.31 3 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 18.54 2 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 19.16 4 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КЛ Київ Кам'янець-Подільський 19.16 4 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.28 6 хв  19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 19.58 3 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Д Київ Чоп 20.06 3 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 20.06 3 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути
013Д Київ Кошице 20.06 3 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути
056К Хмельницький Москва 20.22 5 хв  20.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Кишинів 20.25 12 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 20.25 12 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
715Л Перемишль Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 21.05 10 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.05 10 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 21.36 4 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 21.48 4 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.19 10 хв  22.29 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 22.54 5 хв  22.59 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 23.01 2 хв  23.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КОП Київ Чернівці 23.01 2 хв  23.03 Курсує щоденно - переглянути
047Щ Кишинів Москва 23.06 5 хв  23.11 Курсує щоденно - переглянути
049К Київ Трускавець 23.11 3 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути
144О Кременчук Ворохта 23.29 3 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 23.29 3 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця