У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 99 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Одеса-Головна, Харків-Пас., Ковель, Трускавець, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 35 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 4 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
047Щ Кишинів Москва 00.04 8 хв  00.12 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 00.22 4 хв  00.26 Курсує щоденно - переглянути
112Л Львів Харків 00.30 5 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 01.06 10 хв  01.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 01.25 5 хв  01.30 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.50 4 хв  01.54 Курсує щоденно - переглянути
247К Житомир Одеса 02.10 5 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
778К Шостка Хмельницький 02.39 4 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.39 4 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
058Л Ковель Одеса 03.14 5 хв  03.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 03.29 3 хв  03.32 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 03.55 3 хв  03.58 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 03.49 11 хв  04.00 Курсує щоденно - переглянути
255Ш Херсон Львів 04.03 5 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 04.17 4 хв  04.21 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 04.29 4 хв  04.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Чернівці Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 05.26 4 хв  05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 05.26 4 хв  05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 05.40 9 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Дніпро Перемишль 05.40 9 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
222Ш Одеса Київ 05.47 14 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
207Л Ужгород Київ 05.54 7 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Київ 05.54 7 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
770О Кам'янець-Подільський Київ 06.11 3 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 06.24 10 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 06.24 10 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 07.28 2 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 08.12 5 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.22 4 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Дніпро 08.22 4 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
111КО Харків Львів 08.48 31 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 09.27 5 хв  09.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.26 7 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 09.57 5 хв  10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
764Л Одеса Київ 10.30 2 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.29 5 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Мінськ 10.39 5 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
055М Москва Хмельницький 10.39 5 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 10.39 5 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
220Л Чернівці Київ 11.35 5 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
223К Київ Одеса 11.44 6 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.51 5 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
191К Київ Львів 11.34 23 хв  11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 11.59 6 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 12.52 4 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
779ДО Суми Вінниця 13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 13.39 5 хв  13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
211К Київ Львів 15.42 5 хв  15.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
294Л Хмельницький Київ 16.06 5 хв  16.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 16.06 5 хв  16.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
296К Жмеринка Київ 16.06 5 хв  16.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 16.24 5 хв  16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Шостка 16.41 2 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
221К Київ Одеса 16.35 11 хв  16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
224Ш Одеса Київ 17.08 4 хв  17.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 17.34 5 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 17.44 4 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 17.44 4 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 17.57 6 хв  18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
192Л Львів Київ 18.08 8 хв  18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
249К Київ Чернівці 18.26 12 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 18.53 2 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 19.13 3 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
248Л Одеса Житомир 19.21 5 хв  19.26 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.36 5 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
295К Київ Жмеринка 20.37 5 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
207К Київ Ужгород 20.37 5 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
293Ш Київ Хмельницький 20.37 5 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
256Л Львів Херсон 21.01 3 хв  21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.00 10 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 21.00 10 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 21.17 4 хв  21.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 21.17 4 хв  21.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
056К Хмельницький Москва 21.39 5 хв  21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Чоп 21.47 5 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 21.47 5 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 21.47 5 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Гродно 22.12 4 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 22.12 4 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.22 7 хв  22.29 Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 22.43 5 хв  22.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 22.55 5 хв  23.00 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КП Київ Чернівці 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 23.13 3 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 23.27 4 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 23.27 4 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 23.47 5 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця