У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вітебськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вітебськ:

Розклад поїздів по станції Вітебськ включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Дніпро-Головний, Київ-Пас., Харків-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, Кишинів, в сумі зі станції Вітебськ можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Санкт-Петербург-Вітебський - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 44 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вітебськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вітебськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
053А Санкт-Петербург Дніпро 00.49 11 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 00.49 11 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 00.49 11 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.05 16 хв  02.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 03.26 15 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Дніпро Санкт-Петербург 03.26 15 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 03.26 15 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 05.22 12 хв  05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
703Б Вітебськ Херсон 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
703Б Вітебськ Одеса 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Вітебськ 20.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 20.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вітебськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вітебськ