У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Володимирець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Володимирець:

Актуальний розклад електричок по станції Володимирець містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Володимирець з такими станціями і населеними пунктами як Зарічне, Біла, Антонівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 15 хв до пункту призначення Антонівка. Найближчі станції та зупинні пункти 10 Км, Андруга, Антонівка, Біла. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Володимирець відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зарічне - Антонівка, Заріччя(Берегове) - Антонівка, Біла - Антонівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Володимирець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6391 Антонівка Зарічне 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6991 Антонівка Біла 09.43 2 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6392 Зарічне Антонівка 15.45 1 хв  15.46 Курсує щоденно - переглянути
6392 Заріччя(Берегове) Антонівка 15.45 1 хв  15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6992 Біла Антонівка 18.13 2 хв  18.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Володимирець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Володимирець