У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворохта:

Актуальний розклад електричок по станції Ворохта містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворохта з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Рахів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 00 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Татарів, Вороненко. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворохта відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Коломия, Коломия - Рахів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворохта відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6446 Ворохта Коломия 04.34 Курсує щоденно - переглянути
6441* Коломия Рахів 11.27 6 хв  11.33 Курсує щоденно - переглянути
6442* Рахів Коломия 15.58 2 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6445 Коломия Ворохта 22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворохта