У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворохта:

Розклад поїздів по станції Ворохта включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Львів, Рахів, Київ-Пас., Кременчук, Харків-Пас., в сумі зі станції Ворохта можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 43 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворохта.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворохта, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
606Л Рахів Львів 02.21 2 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 08.03 2 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 12.33 7 хв  12.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
015К Харків Рахів 12.44 3 хв  12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 14.14 4 хв  14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 16.55 3 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 17.59 2 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 22.05 3 хв  22.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворохта