У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворохта:

Розклад поїздів по станції Ворохта включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Львів, Рахів, Київ-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, в сумі зі станції Ворохта можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 54 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворохта.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворохта, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
606Л Рахів Львів 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 07.49 5 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
150О Кременчук Ворохта 11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
245К Київ Ворохта 12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 12.33 9 хв  12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 12.44 5 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 13.19 5 хв  13.24 Курсує щоденно - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
246Л Ворохта Київ 13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Ш Рахів Харків 16.56 4 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 17.54 5 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
218Ш Рахів Київ 19.33 3 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 22.05 3 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворохта