У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вузлове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вузлове:

Актуальний розклад електричок по станції Вузлове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вузлове з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сапіжанка, Ківерці, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Радехів, Воля-Холоївська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вузлове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Сапіжанка, Стоянів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вузлове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051 Стоянів Львів 05.32 1 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Сапіжанка 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6380 Сапіжанка Ківерці 13.36 2 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6052 Львів Стоянів 21.34 1 хв  21.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вузлове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вузлове