У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Висоцьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Висоцьке:

Актуальний розклад електричок по станції Висоцьке містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Висоцьке з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Знам'янка-Пас., Помічна, Вознесенськ, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 38 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Помічна, Олійникове, Кропивницька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Висоцьке відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Вознесенськ, Долинська - Помічна, Колосівка - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Висоцьке відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411 Помічна Одеса 01.29 1 хв  01.30 Курсує щоденно - переглянути
6035 Помічна Знам'янка 03.38 2 хв  03.40 Курсує щоденно - переглянути
6413 Помічна Одеса 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6162 Людмилівка Помічна 07.10 2 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6231 Помічна Вознесенськ 09.53 2 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6041 Долинська Помічна 11.33 2 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6232 Вознесенськ Помічна 15.10 2 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 16.58 2 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6412 Одеса Помічна 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 20.31 1 хв  20.32 Курсує щоденно - переглянути
6161 Помічна Людмилівка 20.40 2 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6044 Знам'янка Помічна 22.36 2 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Висоцьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Висоцьке

Від станції Висоцьке можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Висоцьке