У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Язикове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове:

Актуальний розклад електричок по станції Язикове містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Язикове з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Гусарівка, Фенольна, Харків-Пас., Близнюки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 19 хв до пункту призначення Близнюки. Найближчі станції та зупинні пункти Гаврилівка, Барвенкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Язикове відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Близнюки, Близнюки - Слов'янськ, Краматорськ - Язикове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Язикове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Язикове