У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Єзерська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Єзерська:

Актуальний розклад електричок по станції Єзерська містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Єзерська з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 43 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Селекційна, Липкуватівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Єзерська відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова, Харків-Пас. - Біляївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Єзерська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.57 1 хв  00.58 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.53 1 хв  03.54 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.26 1 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.23 1 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.12 1 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.57 1 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513 Харків Лозова 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.23 1 хв  11.24 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 12.06 1 хв  12.07 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.08 1 хв  12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 13.41 1 хв  13.42 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 13.56 1 хв  13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.39 1 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.46 1 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.02 1 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.33 1 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Єзерська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Єзерська